X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

پی دیتا، وال پیپر موبایل و کامپیوتر از چهره جذاب بازیگران


متفاوت ترین و بزرگترین سایت عکسهای بازیگران
                 با بیش از 10 گیگابایت عکس دیده نشده و کمتر دیده شده

قبول سفارش و دستکاری عکسهای شما

در سمت راست سایت و قسمت دسته ها، محصولات سایت را نگاه کنید. تمام این کارها را که بنده برای بازیگرها و چهره های مشهور انجام میدم میتوانم برای شما هم انجام دهم. یعنی یک عکس دلخواه خودتان را برای من میفرستید و بنده با پایین ترین قیمت ممکن این عملیات را روی عکس شما انجام میدهم و با کیفیت فوق العاده بالاتر از عکسهای چهره های مشهور و بدون هیچگونه لوگو یا آرمی در اختیارتان قرار میدهم تا پرینت بگیرید، قاب کنید و هر کاری خواستید بکنید.

قیمت انجام این کار برای شما میتواند خرید چند محصول از همین وبلاگ باشد. یعنی با یک تیر دو نشون میزنید: هم چند محصول را میخرید و هم عکس خودتان را تحویل میگیرید.

اگر مایل بودید در نظرات همین پست اعلام کنید.
چرا باید پول بدیم و بخریم؟ / درباره سایت پی دیتا


این وبلاگ شخصا توسط من یعنی پرهام وخشور اداره میشه و بنده وابسته به هیچ نهاد یا سازمانی نیستم. تمامی مطالب این وبلاگ هم اختصاصی است و اگر در سایت دیگری این مطالب را دیدید بدانید که از وبلاگ ما کپی کردند.

در همه جای جهان وقتی شخص خواننده ای یک آهنگ میخونه اون تک آهنگ را داخل سایت هایی مثل آی تیونز میزاره و به ازای هر دانلود مبلغی پول میگیره یا وقتی فیلمی ساخته میشه در سینما و بعد فروش نسخه دیجیتال پول نصیب سازنده فیلم میشه یا وقتی عکاسی عکسی را به مجله یا سایتی میفروشه پول میگیره یا برنامه نویسی وقتی نرم افزار میسازه اون را داخل گوگل پلی و اپ استور میزاره و به ازای هر دانلود پول میگیره و ...

من برای یادگیری فتوشاپ سالها زحمت کشیدم و درس خوندم و بعد از آموزش سالها با عکسها کار کردم و تجربه کسب کردم. شاید برای بعضی از مطالب این سایت من دو ساعت زحمت کشیده باشم (که قطعا بیشتره!) ولی پشت همین دو ساعت سالها آموزش و تجربه هست پس لطفا وقتی قیمت یک مطلب را می بینید اینطور بهش فکر کنین.

متاسفانه من زندگیم را برای فتوشاپ گذاشتم ولی اونطوری که باید نتونستم به درآمد حداقلی برای گذراندن امور زندگیم برسم برای همین این وبلاگ را راه انداختم تا در کنار کارهای پروژه ای که برای سازمان ها، ارگان ها و شرکت ها انجام میدم درآمد کمی هم از این راه داشته باشم.

پس عاجزانه خواهش میکنم اگر فایلی را نیاز داشتید یا دوست داشتید، بخرید تا زحمات بنده به باد نره.

ممنونم...